OPINIE OSÓB, KTÓRE SKORZYSTAŁY Z TERAPII BŁYSKAWICZNEJ

REKOMENDACJE

CZUJESZ, ŻE COŚ BLOKUJE CIĘ W ŻYCIU?

Umów się na pierwszą konsultację

Poznaj historie osób, które skorzystały z Terapii Błyskawicznej

Zanim do Ciebie trafiłam, czułam się jakbym utknęła. Głowa wiedziała, że mam zasoby i wiedzę, żeby pójść dalej, żeby zacząć rozwijać swój pomysł na biznes, robić warsztaty, wyjść do ludzi. Ale ciało reagowało panicznym wręcz stresem. Już ćwiczenie, które dostałam pozwoliło mi odrobinę ruszyć z miejsca, ale dopiero na sesji dowiedziałam się, sama zobaczyłam w którym miejscu w moim życiu zbudowałam blokujące mnie przekonanie. Spojrzenie na tę sytuację ze spokojem i akceptacją a później pożegnanie się z nią spowodowało, że paraliżujący stres już nie towarzyszy mi przy tworzeniu ani prowadzeniu warsztatów. Czuję jakby wewnątrz nastąpiła głęboka przemiana, dzięki której powoli zaczynam robić to co chcę. Realizuję swoje cele powoli, ale bez paniki. Dziękuję”

Iwona

strach przed wystąpieniami publicznymi

Czym jest sesja z Justyną? Eliksirem mocy, kwintesencją prawdy, zrozumieniem siebie, a w tym niedoskonałe staje się doskonałym, pobudzeniem wyobraźni, łagodnym wejrzeniem ze zrozumieniem we własną rzeczywistość, radością z powodu siebie i swoich zdolności, przemianą chęci w możność. Cała sprawa ujmuje serce i umysł ze skutkiem w teraźniejszości. Życzę wszystkim pragnącym więcej – udanej sesji”

Beata

niskie poczucie własnej wartości

Dzięki pracy z Justyną, czuję większą swobodę przy wystąpieniach publicznych oraz w trakcie nagrywania filmików do social media. Podoba mi się Jej podejście, oraz, że po skończonej sesji, dostaję jeszcze nagranie, dzięki któremu mogę wzmocnić efekt.

Bartek

strach przed wystąpieniami publicznymi

Zapisałam się na sesję do Justyny bo podskórnie czułam że potrzebuję pomocy. Coś, gdzieś wewnętrznie mnie bolało. Bałam się hipnozy. Justyna wszystko po kolei mi wyjaśniła, pokazała, omówiła i odpowiedziała na moje pytania. Poczułam że mogę jej zaufać. Sesja intensywna. Polecam, odpowiedzi są głęboko w nas.

Maja

misja życiowa

Korzystałam z sesji RTT u Justyny i pracowałam z nią coachingowo. Przyszłam do Justyny głównie z problemem, że nie potrafiłam się przełamać , by zacząć działać online. Dzięki sesji RTT doszłyśmy do źródła problemu z dzieciństwa i zamknęłyśmy sprawy z przeszłości, które na poziomie podświadomości nie pozwalały mi iść do przodu. Po sesji poukładałam sobie w głowie wiele spraw i zaakceptowałam wszystko. Również zrozumiałam dlaczego pewne rzeczy odczuwałam w taki, a nie inny sposób. Te oczyszczenie było szokiem dla mego organizmu i następnego dnia dostałam wysokiej temp i silnego przeziębienia. Justyna wspierała mnie w czasie wyzdrowienia. Teraz widzę, jakie to było proste, ale sama bym tego nie rozwiązała. Bardzo dziękuję i polecam.
Monika

niskie poczucie własnej wartości, sabotowanie swoich działań

Bardzo podoba mi się cały proces, który polega na tym, że zanim się spotkamy na sesję mam możliwość z Tobą porozmawiać, napisać coś o sobie, tak, że masz już wstępne rozeznanie nad czym możemy pracować i że mogę zawczasu podjąć taką decyzję, co na dany moment jest najistotniejsze dla mnie.

Super jest ta rozmowa tuż przed sesją, że jeszcze dopytujesz, doprecyzowujesz, że masz zdolność bardzo szybkiego rozpoznania mechanizmu czy łączenia wątków, namierzenia momentów mocniejszych energetycznie, takich, które wybijają się na plan pierwszy.

Super jest to, że każdy element jest ważny i brany pod uwagę. Podoba mi się to, że dostałam od Ciebie nagranie, że jest spersonalizowane, przynajmniej takie mam wrażenie, że mogę korzystać z niego codziennie, to jest taka moja kotwica, nawet jeśli danego dnia umknie mi to świadomość, że jest już jest wspierająca.

Dziękuję też, że sprawdzasz co u mnie, czuję się dzięki temu zaopiekowania. Ważne dla mnie jest to, że z takiej sesji mogę skorzystać raz i odezwać się do ewentualnej kontynuacji w innym terminie.

Bardzo ważne jest dla mnie podejście holistyczne, że w nagraniu uwzględnione jest też ciało, samopoczucie fizyczne zdrowie, energetyka, stan mentalny. Ważna jest też dla mnie Twoja wiedza związana z totalną biologią, że reagujesz elastycznie do potrzeb, że podtrzymuje aż kontakt i zaangażowanie

Też pytania, które zadajesz są takie w punkt, takie, które  pomagają szybko coś zweryfikować, upewnić się czy o to mi chodzi tak naprawdę

I ta holistyczność mega ważna dla mnie, że wszystko działa i ma współgrać na rzecz polepszenia życia, tak jakby niteczki różnych aspektów życia uplatały się w taką mocną linę cumowniczą

Czuję większy spokój i większe ugruntowanie i zakotwiczenie. Super jest to, że budujesz , pokazujesz zaufanie do swojego procesu i sił, które mam w sobie, z których mogę korzystać do wspierania siebie, że to wsparcie mam w sobie, w ciele. Podoba mi się skan ciała i ‘odżywianie’, zasilanie wszystkich kawałków po kolei.

Agnieszka

stany lękowe

Gdy trafiłam do Justyny nie wiedziałam  co mnie czeka, zaufałam Ci i jestem MEGA wdzięczna. 
Dzięki Justynie dowiedziałam się/nauczyłam co mnie ograniczało i wywoływało lęk.
Najbardziej podobało mi się, że  przypomniałam sobie małą cudowną dziewczynkę, którą byłam , a teraz wiem że jestem i będę. To BEZCENNE.
Chcę powiedzieć, że jestem Ci bardzo bardzo WDZIECZNA. Masz wspaniały, kojący głos, który teraz oznacza dla mnie osobiście UZDROWIENIE, cokolwiek to znaczy 🙂
Ewa

stany lękowe

Miałam z Justyna 2 sesje RTT. Byłam i nadal jestem zafascynowana jak udało się w czasie tego procesu zmienić stare wzorce,  obrazki w pamięci i uwolnić stare emocje. Bardzo wiele z nich było niedostępne dla pamięci – gdyż zostały zapomniane by nie sprawiać bólu – uwolnienie tego ciężaru jest niesamowite i  uczucie lekkości jest czymś nowym.
Poczucie wartości wzrasta  i widzę tez zmiany w reakcji na wiele rzeczy które mnie wcześniej drażniły.
Czuje się spokojniejsza.
Polecam Justynę każdemu kto miał ciężkie dzieciństwo i chciałby ruszyć do przodu w życiu. 
Ciesze się ze ja spotkałam na swojej drodze życia.
Ania

rozwój kariery, blokady wewnętrzne

„Czuję różnię i czuję zmianę.

Jak miałbym podsumować to w kilku zdaniach, to byłoby to:

– trafienie w punkt z tym zdaniem z nagrania: “jestem wystarczająco dobry”.
Często słyszę to i powtarzam w ciągu dnia i jest to dominująca myśl.

– z plecami. Wyleczenie w 50-90%. Są widełki ponieważ zauważyłem, że nerwy i wewnętrzny spokój ma na to wpływ. Ogólnie czuję, że plecy się leczą i regenerują z każdym dniem. Czytając Dispenzę przed Pani sesją  RTT, zaakceptowałem myśl, że jego pacjenci czasami potrzebowali roku na wyleczenie i przystałem na to. Może wewnętrznie ciężko mi uwierzyć w magię 21 dni. Natomiast sprawdzałem już grafiki treningów kickboxingu i mówiłem żonie, że po wakacjach chcę wrócić do treningów. Daję sobie więcej czasu i nadal słucham sesji i będę słuchać.

– miałem jeden ciężki tydzień w trakcie tych 21 dni i było to trzęsienie ziemi. Myślę, że bez sesji zniósłbym to 100 razy gorzej. Także miałem swoją tarczę. Większe nerwy i zdenerwowanie miało wpływ np. na gorsze leczenie pleców (ból pleców był większy w tym okresie)

Podsumowując. Pomogła mi Pani i dziękuję bardzo. Najlepiej wydane 600 zł 😉 Nagranie mam na zawsze. Za 2-3 miesiące będę czuł się jeszcze lepiej.

Całość oceniam na 9/10 🙂

Otworzyła mi Pani głowę na nową wiedzę książką Dispenzy.

Wrócę do Pani za rok 🙂

Zobaczymy co się zmieniło i czy warto coś jeszcze zmienić.

Będę Panią polecał i już polecam. Przekazuję informacje dalej.

Marcin

bóle pleców, niskie poczucie własnej wartości