pSYCHOBIOLOGIA

„nazwij to, zgłoś to, uwolnij się od tego”

Psychobiologia to połączenie psyche, czyli psychiki i życia duchowego z biologią, czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka.

Obecnie konsultacje psychobiologiczne odbywają się tylko i wyłącznie w ramach trzymiesięcznych programów rozwojowych Quantum i Quantum PRO. Aby wziąć w nich udział, umów się na pierwszą, wstępną konsultację. 

PSYCHOBIOLOGIA

Bierze swój początek w wiedzy z obszarów takich jak: Biologika , Totalna Biologia,  Recall Healing. 

Psychobiologia to komplementarna metoda leczenia (“Nigdy zamiast Boga i lekarza.”), która pomaga chorującym w tych przypadkach, w których pomoc medycyny akademickiej (medycyny głównego nurtu) nie jest satysfakcjonująca i/lub uznała je za nieuleczalne. 

Kto może skorzystać z konsultacji psychobiologii?

Pracuję dorosłymi, nastolatkami oraz dziećmi (do 12. roku życia konsultacje odbywają się z rodzicami). 

ZROZUMIESZ CHOROBĘ

Choroba to zdrowa, biologiczna reakcja na wydarzenie, z którym nie poradziliśmy sobie emocjonalnie.

Jeśli przez dłuższy czas problem nie zostanie rozwiązany, organizm sprowadzi go na poziom ciała, by za pomocą choroby zmusić Cię do podjęcia działania. 

Psychobiologia inicjuje proces zdrowienia dokładnie tam, gdzie każda choroba ma swój początek, czyli w osobistych emocjonalnych przeżyciach i przekonaniach.

Zrozumienie przekazu choroby zwielokrotnia szanse każdego pacjenta na uwolnienie się od choroby i dalsze życie w dobrym zdrowiu.

ZACZNIESZ ŻYĆ ŚWIADOMIE

Psychobiologia zapobiega pojawianiu się chorób, ponieważ w zarodku uzdrawia wszystko, co mogłoby się rozwinąć i zamanifestować w postaci dolegliwości fizycznych lub psychicznych. 

Ważnym elementem terapii jest wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje życie, co daje poczucie “sprawczości”. 

Moi klienci odzyskują radość i spokój życia dzięki temu, że zrozumieli siebie, swój organizm i swoje choroby. 

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji psychobiologicznej?

Po zarezerwowaniu terminu konsultacji psychobiologicznej otrzymasz ode mnie ankietę, którą będziesz musiał uzupełnić  i odesłać na maila, najpóźniej 3-4 dni przed spotkaniem online lub w moim gabinecie. Pytania/zadania są bardzo proste i pomogą nam uporządkować to wszystko, co działo się w Twoim życiu. Dzięki temu będziemy w stanie zrozumieć negatywne schematy życiowe oraz emocjonalne przyczyny Twoich dolegliwości.

Jak wygląda konsultacja psychobiologiczna?

Konsultacja ma formę rozmowy i odbywa się przez Internet. Podczas spotkania dopytuję o ważne szczegóły, aby w pełni odtworzyć pełen obraz sytuacji, w której się znalazłeś. Nigdy nie oceniam swoich klientów. Łączę wszystkie fakty, w jedną spójną całość, interpretuję dla Ciebie “kod biologiczny choroby” oraz wskazuje obszary do pracy.

Dlaczego konsultacja psychobiologiczna może mi pomóc?

Psychobiologia dociera do nieuświadomionych przyczyn choroby. Identyfikacja przyczyn, to warunek konieczny do pełnego wyleczenia choroby na poziomie psychicznym i fizycznym. Pełne zrozumienie jest największą siłą psychobiologii i jednocześnie Twoją szansą na pełne zdrowie. 

Czy konsultacja zastępuję poradę lekarską lub psychoterapię?

Nie! Konsultacja psychobiologiczna nie zastępuje porady lekarskiej, ani psychoterapii. Jest jej uzupełnieniem. 

Ile konsultacji psychobiologicznych muszę odbyć, aby rozwiązać swój problem?

Często wystarczy jedno spotkanie, aby w pełni zrozumieć wszystkie konflikty i zainicjować proces zdrowienia.

Ilość konsultacji zależy od ilości problemów, konfliktów biologicznych, dolegliwości oraz pracy własnej klienta.

Jak wygląda konsultacja psychobiologiczna dzieci?

Do 12. roku życia dziecka pracuję tylko i wyłącznie z rodzicami. Przed spotkaniem wysyłam rodzicom specjalną, dłuższą ankietę, która ma na celu uporządkowanie wszystkich faktów z okresu, który nazywa się “Projekt/Cel”. Chodzi tu o fakty, które miały miejsce 9 miesięcy przed poczęciem dziecka, w czasie ciąży i do ukończenia przez dziecko 1. roku życia. Po 12. roku życia pracuję z dzieckiem, za zgodą rodzica.