Odczyt Kronik Akaszy Online

Dowiedz się kim jesteś na poziomie duszy i zacznij realizować swoją misję życiową.

Dzięki odczytom z Kronik Akaszy znajdziesz sens życia i doświadczysz obfitości w każdym obszarze życia.

Odczyt z Kronik Akaszy Online

Kroniki Akaszy to najlepsze źródło wiedzy o cechach i właściwościach Twojej duszy oraz jej przeszłości i przeznaczeniu.

Doświadczasz duchowego przebudzenia i masz nieodpartą chęć dowiedzenia się więcej na temat tożsamości, pochodzenia i przeszłości swojej duszy oraz jej przeznaczenia?

Podczas sesji odczytu Kronik Akaszy – Projekt Duszy™ dowiesz się, kim jesteś na poziomie duszy. Gdybyś realizował/a swój Projekt Duszy w 100% żyłabyś/żyłbyś w absolutnej obfitości w każdym obszarze życia. Dzięki temu, że go poznasz będziesz mógł/mogła dokonywać lepszych, świadomych i badziej spójnych ze swoim przeznaczeniem, wyborów, co wciąż będzie podnosiło poziom Twojego dobrostanu!

 

Podczas sesji odczytu Kronik Akaszy – Dostrojenie Duszy (Soul Realignement©) pomogę Ci pozbyć się blokad i ograniczeń, które powstały nie tylko w toku aktualnego życia, ale także w poprzednich wcieleniach.  

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego:

  • nie możesz ruszyć z niczym do przodu i wciąż tkwisz w tym samym miejscu, choć robisz bardzo dużo,
  • wciąż wpadasz w te same schematy myślenia, odczuwania i działania,
  • osoby, które spotykasz na swojej drodze okazują się być toksyczne, choć na początku nic na to nie wskazywało,
  • nie możesz odnaleźć swojej misji życiowej,
  • pieniądze uciekają Ci przez palce,
  • wciąż z czymś walczysz…

… i chcesz to zmienić, to sesja Dostrojenie Duszy jest dla Ciebie!

 

Podczas Odczytu z kronik akaszy –

Projekt Duszy dowiesz się o…

TOŻSAMOŚCI SWOJEJ DUSZY

Każda dusza, w momencie otrzymania świadomości, wybiera jeden z siedmiu podstawowych sposobów wyrażania siebie. Ten wybór definiuje nas i dostarcza ogromu informacji na temat tego, kim jesteśmy na poziomie duszy, jak doświadczamy życia oraz co i jak wnosimy do życia innych ludzi. 

POCHODZENIU SWOJEJ DUSZY 

W momencie uzyskania świadomości, dusza wybiera także miejsce swojej pierwszej inkarnacji we Wszechświecie (Istnieją 22 takie miejsca). Energia tego miejsca wpływa na energię i cechy każdej duszy, co, w znacznym stopniu,określa ją i definiuje.

 

GŁÓWNYCH LEKCJACH ŻYCIOWYCH

Tę część sesji lubię nazywać “tematem inkarnacji”. Chodzi głównie o odkrycie tego, czego masz się nauczyć podczas tego wcielenia. To super-interesująca część odczytu, która pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego doświadczasz takich, a nie innych rzeczy oraz jak wydarzenia, sytuacje, ludzie, których spotykasz na swojej drodze umożliwiają Ci “nauczenie się” tego, czego potrzebujesz się nauczyć, aby się rozwinąć. 

MOCNYCH STRONACH

Powiem Ci dokładnie, w czym jesteś świetna/y i czy możesz dzielić się z innymi ludźmi. Mocne strony są nazywane “archetypami” i stanowią dodatkowe źródło wiedzy na temat tego, kim naprawdę jesteś. Często pokrywają się one z tym, co mówi o Tobie Twoja tożsamość i pochodzenie, ale dla Ciebie stanowią on dodatkowe potwierdzenie Twojej misji życiowej. 

NATURALNYCH ZDOLNOŚCIACH

Podczas odczytu przekażę Ci informację na temat tego, jaki jest Twój najsilniejszy, energetyczny zmysł poprzez który masz kontakt ze swoim Wyższym Ja oraz ze swoją intuicją. Dodatkowo dowiesz się, czy jesteś empatem/empatką i jak to maniftuje się w Twoim życiu oraz jak możesz wykorzystać “dary emaptii” dla siebie i innych ludzi.

“KARIERACH”, KTÓRE PEŁNIŁAŚ/EŚ POMIĘDZY WCIELENIAMI

Okazuje się, że pomiędzy wcieleniami jesteśmy bardzo zajęci i pełnimy konkretne role, które ja nazywam “karierami”. To, czym zajmowaliśmy się, w tak zwanym międzyczasie, mocno nas definiuje i pomaga zrozumieć, dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. 

ILOŚCI POPRZEDNICH WCIELEŃ

Powiem Ci dokładnie, ile wcieleń masz już za sobą oraz czy w większości swoich wcieleń byłaś/eś kobietą, czy mężczyzną 🙂

SWOICH POPRZEDNICH WCIELENIACH

Dowiesz się, jakie role odgrywałaś/eś podczas poprzednich wcieleń, gdzie one miały miejsce oraz z jakimi tradycjami religijnymi miałaś/eś do czynienia. 

W ramach sesji Dostrojenie Duszy otrzymasz:

NAGRANIE MP3 Z NASZEJ 60-MINUTOWEJ KONSULTACJI

Będzie ono zawierało pełną sesję Dostrajania Duszy, czyli informację na temat:

– tożsamości Twojej Duszy,

– pochodzeniu Twojej Duszy,

– profilu Twojej Duszy, 

– ilości Twoich przewodników duchowych (także tych negatywnych),

– Przyziemnych i Przywiązanych Duszach, które wciąż Cię obciążają i pobierają Twoją energię życiową, 

– kontaktów, klątw, ślubów, gorsetów, umów, które zawarłaś/eś w przeszłości, a które wciąż mają na Ciebie negatywny wpływ, 

– wszystkich innych blokad i ograniczeń, które uniemożliwiają Ci życie w pełnej obfitości, w każdym obszarze; 

ENERGETYCZNE OCZYSZCZENIE SWOJEJ DUSZY W KRONIKACH AKASZY

Jest to proces, który w 100% leży po mojej stronie. Dokładnie wygląda to tak, że przed naszą konsultacją, ja zainicjuję oczyszczanie w Kronikach Akaszy, a Ty je aktywujesz podczas wykonywania spersonalizowanej pracy domowej. 

SPERSONALIZOWANĄ PRACĘ DOMOWĄ

Przygotuję dla Ciebie spersonalizowany “rytuał energetyczny”, który będzie polegał na czytaniu inwokacji przez 21-dni od sesji. Ma ona za zadanie “uruchomić” i utrwalić proces oczyszczania, który ja zainicjowałam w Kronikach Akaszy. 

WSPACIE MAILOWE PRZEZ 7 DNI OD KONSULTACJI

Przez 7 dni od naszej konsultacji możesz zadawać mi pytania związane z odczytem oraz informacjami, które Ci przekazałam. Przez ten czas służę Ci pomocą. 

W ramach sesji oczyszczania nieruchomości – domu, mieszkania, miejsca pracy otrzymasz:

NAGRANIE MP3 Z NASZEJ 20-MINUTOWEJ KONSULTACJI

Będzie ono zawierało pełną sesję “Oczyszczania Nieruchomości”, czyli informację na temat:

– jej tokstyczności w skali od 0-100,

– Przyziemnych Duszach, które są do niej przywiązne, 

– Negatywnych Form Myśliowych, które są do niej przywiązane, bądź na nią nakierowane, 

– Niezależnych Negatywnych Form Myśliowych, które są do niej przywiązane, 

– wrotach i przejściach, które się w niej mieszczą, 

– ziemi, na której mieści się dana nieruchomość; 

 

ENERGETYCZNE OCZYSZCZENIE NIERUCHOMOŚCI

Jest to proces, który w 100% leży po mojej stronie. 

WSPACIE MAILOWE PRZEZ 7 DNI OD KONSULTACJI

Przez 7 dni od naszej konsultacji możesz zadawać mi pytania związane z odczytem oraz informacjami, które Ci przekazałam. Przez ten czas służę Ci pomocą. 

OPINIE I REKOMENDACJE

Dziękuję Ci Justyno bardzo za cały program!!Projekt Duszy i Dostrojenie Duszy był “kropką nad i”. Z jednej strony mega zaskoczenie z drugiej strony po przesłuchaniu kilka razy nagrania takie oczywiste i proste. Dla mnie bardzo zrozumiałe i przydatne. Otworzyło mi oczy na wiele moich zaniedbanych sfer życia. Moje nastawienie do życia obróciło się o 180 stopni. Jakby dziwnie to nie zabrzmiało- Nie czuje się samotna. Moje lęki nie mają siły przebicia. Wierzę, że jak będę żyła według tych wskazówek osiągnę pełnię szczęścia, będę generować bardzo dużo obfitości. Dla mnie niesamowite przeżycie!!!

Magda

Odczyt z Kronik Akaszy oraz sesja Projektu Duszy pomogła mi zrozumieć kim jestem i po co tu jestem. Mocno utwierdziła mnie w moich zamierzeniach. Dała mi dużo wiary w siebie i zrozumienia. Odczyt w 100% zgadza się ze mną oraz z moją rzeczywistością. Odsłuchuje go wielokrotnie i za każdym razem odnajduje w nim coś nowego. Co więcej wszechświat zaczął “pokazywać mi” więcej, albo ja rozumiem więcej. Wszędzie znajduje potwierdzenie tego co usłyszałam na Sesji. Mam też ogromne pragnienie żyć zgodnie z moim Projektem Duszy i czekam na kolejne wskazówki ze wszechświata. Wartość nieoceniona. Gorąco polecam.

Iza

Odczyt z Kronik Akaszy dal mi glebsze zrozumienie pewnych schematow zachowan, ktorych do tej pory nie do konca rozumialam. Wiele nowych informacji ze mna rezonowalo i sporo tez potwierdzalo moje dotychczasowe doswiadczenia. Odczyty Akaszy polecilabym szczegolnie mlodym osobom, ktore nie do konca wiedza jaka sciezke zawodowa chca w zyciu wybrac. Zdecydowanie ta wiedza przyczyni sie do lepszych wyborow i lepszego zycia. 

Zuzanna

NAZYWAM SIĘ jUSTYNA FALKOWSKA

Wydobywam z ludzi to wszystko to, co w nich najlepsze.

Pomogłam już setkom osób pokonać blokady i ograniczenia, które stały im na drodze do pełnego potencjału. 

Pracuję moją autorską metodą – Terapia Błyskawiczna™, która zawiera w sobie najskuteczniejsze elementy wykorzystywane w pracy z umysłem świadomym, podświadomym i nadświadomym.

Więcej o mnie i o moich kwalifikacjach możesz przeczytaj tutaj.  

PORADNIA HOLISTYCZNA medycyna alternatywna Białystok

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o Odczyt z Kronik Akaszy

Jak to możliwe, że uzyskasz dostęp do moich Kronik Akaszy?

Aby uzyskać dostęp do Twoich Kronik Akaszy potrzebuję przede wszystkim Twojej zgody.

Drugą kluczową rzeczą są takie informacje jak:

1) Twoje aktualne imię/imiona i nazwisko,

2) Twoje imię/imiona i nazwisko rodowe (nadane w momencie urodzenia),

3) Miejsce urodzenia,

4) Datę urodzenia;

Potrzebuję tych informacji, aby “zlokalizować Twoją duszę” w ogromnej bazie danych, jaką są Kroniki Akaszy. 

Po opłaceniu mini-odczytu otrzymasz na maila specjalny formularz, który będziesz musiał/a uzupełnić i wpisać wyżej wskazane informacje. 

Jak to możliwe, że uzyskasz dostęp do Kronik Akaszy miejsca mojego zamieszkania?

Aby uzyskać dostęp do Kronik Akaszy miejsca Twojego zamieszkania potrzebuję przede wszystkim Twojej zgody.

Drugą kluczową rzeczą jest adres miejsca, które chcesz oczyścić. 

Najważniejsze, abyś miał/a “energetyczne prawo” do tego miejsca. To znaczy musisz być albo właścicielem tego miejsca albo opłacać czynsz. 

Po opłaceniu sesji oczyszczania miejsca otrzymasz na maila specjalny formularz, który będziesz musiał/a uzupełnić i wpisać wyżej wskazane informacje.

Czy moje dane osobowe są u Ciebie bezpieczne?

Oczywiście! Twoich danych osobowych używam tylko i wyłącznie na potrzeby sesji. Zapoznaj się też z Polityką Prywatności dotyczącą kontaktów indywidualnych

Czy w ramach odczytu potrzebujemy się spotkać i odbyć konsultację?

To Ty decydujesz, czy chcesz się ze mną spotkać na konsultacji w ramach odczytu, czy nie. Możesz też wybrać opcję, w której wszystko dzieje się drogą mailową – tylko w przypadku samego Projektu Duszy

Jak otrzymam odczyt z kronik Akaszy?

Odczyt z Kronik Akaszy otrzymasz w postaci nagrania, w formacie mp3, które zostanie przesłane do Ciebie na maila (podanego przy zamówieniu) w przeciągu dwóch tygodni od otrzymania płatności lub jeśli wybrałaś/eś odczyt z konsultacją, przedstawię Ci go podczas umówionego 60-minutowego lub 90-minutowego spotkania. 

Czy mogę zamówić sesję jako prezent dla kogoś?

Tak! Jak najbardziej, tylko upewnij się najpierw, czy osoba, którą chcesz obdarować, wie o Kronikach Akaszy i czy chce skorzystać z takiej sesji.

Czy mogę zamówić sesję odczytu dla swojego dziecka!

Tak! Jak najbardziej! Ponosisz odpowiedzialność za swoje dziecko, dlatego mogę odczytać Kroniki Akaszy dla Twojego dziecka tylko za Twoją zgodą. 

Nie jestem pewna/y, czy odczyt jest dla mnie i czy mi pomoże. Co mogę zrobić?

Jeśli nie jesteś pewna/pewny, czy sesja odczytu z Kronik Akaszy – Projekt Duszy lub Dostrojenie Duszy są dla Ciebie, umów się na rozmowę ze mną. Wysłucham Cię i podpowiem, jaka metoda najlepiej, najszybciej i najskuteczniej rozwiąże Twój problem. 

Jak zamówić sesję odczytu z Kronik Akaszy?

zarezerwuj WYBRANY odczyt KLIKAJĄC W przycisk "ZAMAWIAM"

Opłać odczyt z Kronik Akaszy na mojej platformie. Jeśli potrzebujesz faktury VAT, uzupełnij dane swojej firmy.

UZUPEŁNIJ FORMULARZ, KTÓRY OTRZYMASZ NA MAILA

W formularzu poproszę Cię o podanie danych, które pozwolą mi na odczytanie Twoje Kroniki Akaszy.  

k

ODZYSKAJ SENS I RADOŚĆ ŻYCIA

Dowiesz się, kim jesteś na poziomie duszy, jakie są Twoje blokady i ograniczenia. Uwolnisz je i będzie na najlepszej drodze do pełnej obfitości w swoim życiu. 

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować i jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne, umów się na 30-minutową konsultację wstępną!