Dzień dobry

Nazywam się Justyna Falkowska

i kocham to, co robię.

pasja i skuteczność

Liczby mówią prawdę

Poradnia Holistyczna QUANTUM jest miejscem, które chciałabym, aby istniało kilkanaście i kilka lat temu, gdy szukałam rozwiązania swoich problemów.

Ciągle słyszymy, że umysł jest niezwykle skomplikowany i potrzebujemy lat, żeby go zrozumieć. To nieprawda! Można błyskawicznie nauczyć się, jak nim zarządzać. Umysł jest jak Ferrari. Gdybyś wsiadł do niego i ruszył bez przygotowania doszłoby do tragedii. Po kilku lekcjach z instruktorem opanowałbyś zasady korzystania z niego i stanowilibyście wspaniałą drużynę. Z pewnością nie chciałbyś zmienić go na żadną inną markę.

godzin szkoleń

%

SKUTECZNOŚCI

Justyna Falkowska

Hipnoterapeutka metodą RTT i psychobiolog

Jestem hipnoterapeutką, psychobiologiem, coachem kryzysowym oraz pierwszym w Polsce praktykiem fenomenalnej metody Rapid Transformational Therapy™. Wierzę w moc umysłu. Odkąd pamiętam, fascynował mnie sposób myślenia, zachowania i odczuwania innych ludzi. Sama borykałam się przez wiele lat z zaburzeniami odżywiania i niskim poczuciem własnej wartości. To w czym pomagam, znam także od drugiej, ciemnej strony. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem. Przez wiele lat byłam nauczycielką. Dzięki temu, co przeżyłam i czego się nauczyłam (podczas niezliczonej ilości kursów i szkoleń oraz w pracy z klientami), mogę teraz zmieniać życie innych na lepsze. Moja misja: “Codziennie sprawić, aby ktoś oddychał lżej, dzięki mnie“.