Konsultacja-inicjacja to rozmowa wstępna na sterydach!

90-minutowe spotkanie online, dzięki któremu zaczniesz dostrajać się do swojego najwyższego możliwego potencjału i żyć w zgodzie ze swoją Duszą.

zamiast prowadzić wstępne rozmowy i konsultacje, które nic nie wnoszą, przejdźmy od razu do działania! Co Ty na to?

W SKŁAD KONSULTACJI INICJACJI WCHODZĄ:

MINI-ODCZYT Z KRONIK AKASZY

Dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz swój Święty Projekt Duszy, czyli tożsamość i pochodzenie swojej Duszy.

ROZKŁAD KART I OPRACOWANIE PLANU DZIAŁANIA

Opracowujemy plan dostrajania się do najwyższego możliwego potencjału, który będziesz mógł realizować ze mną lub beze mnie). Mamy szansę dopasować go jeszcze lepiej do Twoich potrzeb, ponieważ wiemy już, kim jesteś na poziomie Duszy i mamy wskazówki z kart. 

SESJA SOUL BODY FUSION

Podczas 25 minutowej sesji Soul Body Fusion połączysz się ze swoją Duszą oraz zharmonizujesz ją ze swoim ciałem.

W ramach KONSULTACJI-INICJACJI:

– odbędziemy 90-minutową sesję online, w skład której wchodzą: Mini-Odczyt z Kronik Akaszy (30 minut wraz z omówieniem), Konsultacja z Kartami (30 minut), Sesja Soul Body Fusion (30 minut);

– po spotkaniu otrzymasz dwa nagrania mp3 z Mini-Odczytem z Kronik Akaszy oraz sesją Soul Body Fusion, z którego będziesz mógł korzystać sam w domu, bez ograniczeń;

– masz możliwość zadawania pytania przez 7 dni od dnia konsultacji.

TWOJA INWESTYCJA:

555 ZŁ

Podczas mini-odczytu z kronik akaszy dowiesz się o…

TOŻSAMOŚCI SWOJEJ DUSZY

Każda dusza, w momencie otrzymania świadomości, wybiera jeden z ośmiu podstawowych sposobów wyrażania siebie. Ten wybór definiuje nas i dostarcza ogromu informacji na temat tego, kim jesteśmy na poziomie duszy, jak doświadczamy życia oraz co i jak wnosimy do życia innych ludzi.

POCHODZENIU SWOJEJ DUSZY

W momencie uzyskania świadomości, dusza wybiera także miejsce swojej pierwszej inkarnacji we Wszechświecie (Istnieją 22 takie miejsca). Energia tego miejsca wpływa na energię i cechy każdej duszy, co, w znacznym stopniu,określa ją i definiuje.

 

Nazywam się Justyna Falkowska i jestem Współczesną Wiedźmą. 

Wydobywam z ludzi to, co w nich najlepsze. Poprzez pracę z umysłem świadomym, podświadomym i nadświadomym, pomogłam już setkom osób pokonać blokady i ograniczenia, które stały im na drodze do spokoju, radości, spełnienia i obfitości w życiu i biznesie.

Jestem certyfikowanym coachem kryzysowym, hipnoterapeutką, konsultantem Kronik Akaszy, doradcą intuicyjnym,  zaawansowanym praktykiem metody Soul Realignment oraz konsultantem StoryBrand (Storybrand Certified Guide).

 

OPINIE I REKOMENDACJE

Praca z Justyną to czysta przyjemność. Same konkretne i merytoryczne informacje bez ezoterycznego dodatku. Wszystko przekazane w  klarowny sposób z dodatkowym nagraniem z sesji. Przekazane informacje pozwalają niemal od razu ruszyć z miejsca, bo porządkują wiele tematów.  Dostałam pigułkę wiedzy z dokładnym wskazaniem co  robić a czego unikać aby osiągnąć najlepsze efekty. Pozostaje tylko podziękować Justynie i trzymać się wytycznych. Teraz już wszystko w moich rękach –  ale za to wiem już znacznie więcej jak się ze sobą obchodzić. 

Odczyt z Kronik Akaszy oraz sesja Projektu Duszy pomogła mi zrozumieć kim jestem i po co tu jestem. Mocno utwierdziła mnie w moich zamierzeniach. Dała mi dużo wiary w siebie i zrozumienia. Odczyt w 100% zgadza się ze mną oraz z moją rzeczywistością. Odsłuchuje go wielokrotnie i za każdym razem odnajduje w nim coś nowego. Co więcej wszechświat zaczął “pokazywać mi” więcej, albo ja rozumiem więcej. Wszędzie znajduje potwierdzenie tego co usłyszałam na Sesji. Mam też ogromne pragnienie żyć zgodnie z moim Projektem Duszy i czekam na kolejne wskazówki ze wszechświata. Wartość nieoceniona. Gorąco polecam.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje konsultacja inicjacja? Czy wystawiasz faktury?

90-minutowe spotkanie online kosztuje 555 zł brutto. Wystawiam faktury VAT. Jeśli jej potrzebujesz, daj mi znać! 

Czy potrzebuję coś przygotować na spotkanie z Tobą?

Po opłaceniu konsultacji wyślę Ci do wypełnienia formularz oraz link do spotkania wraz z instrukcją obsługi aplikacji Zoom. Na samą konsultację przygotuj wodę do picia.

Jestem zainteresowany tylko hipnoterapią. Co mam zrobić?

Nie wykonuję pojedynczych sesji hipnoterapuetycznych metodą RTT. Poszukaj w Internecie innych praktyków tej metody.

Chciałbym zamówić sam Mini Odczyt z Kronik Akaszy/Projekt Duszy/Dostrojenie Duszy. Gdzie mogę to zrobić?

Nie wykonuję pojedynyczych odczytów z Kronik Akaszy. 

Pierwszym krokiem, jeśli chodzi o współpracę ze mną jest Konsultacja Inicjacja. 

Kolejnym 4-miesięczny Kurs ODPamiętywania – AVATAR.

Czy każda współpraca z Tobą zaczyna się od konsultacji-inicjacji?

Tak! Zdecydowanie! Nie ma innej drogi, ani opcji. Uwierz mi, że to wspaniały początek wspólnych działań. 

Czy po konsultacji-inicjacji jest możliwa dalsza współpraca z Tobą?

Tak! Oczywiście! Podczas spotkania ustalimy, jaką drogą warto podążać, ze mną lub beze mnie, abyś mógł osiągnąć swoje życiowe i duchowe cele. 

Jak wygląda współpraca z Tobą po konsultacji-inicjacji?

Po Konsultacji Inicjacji możesz wziąć udział w 33-dniowym Kursie Odpamiętywania.

 

Czy muszę z Tobą dalej pracować po konsultacji-inicjacji?

Nie! Konsultacja-inicjacja to zamknięty “kontener”, który sam w sobie generuje przeogromną transformację. Możemy śmiało zakończyć współpracę na tym etapie, ale nie musimy. Wszystko zależy od Ciebie. 

Czym jest Mini-Odczyt z Kronik Akaszy?

Z Mini-odczytu z Kronik Akaszy dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz Swój Święty Projekt Duszy, czyli swoją tożsamość i pochodzenie, a dzieki temu będziesz wiedział dokładnie, jakie działania będą generowały w Twoim życiu spokój, radość i spełnienie. Żyjąc w zgodzie ze swoją Duszą doświadczamy obfitości w każdym obszarze życia. 

Czym jest Soul Body Fusion?

Sesja Soul Body Fusion trwa około 25 minut i polega na zestrojeniu Duszy z ciałem. Proces ten przynosi uzdrowienie na poziomie ciała, umysłu i emocji, rozwija na wszystkich poziomach, działa we wszystkich wymiarach, integruje wyższe wymiary z fizycznością oraz podnosi wibracje. Dzięki SBF doświadczysz głębszego zrozumienia, odzyskasz dostęp do mądrości swojej Duszy, zaczniesz odczuwać więcej miłości do siebie, Twój rozwój osobisty i duchowy znacznie przyspieszy, rozwiniesz swoje duchowe dary i zmysły. 

Czym jest rozkład kart?

Jestem doradcą intuicyjnym. W swojej pracy korzystam z kart Tarota, kart wyroczni oraz kart anielskich. Rozkład kart umożliwia dostrzeżenie tego, czego ani, ja, ani Ty nie widzimy. W stosowanym przeze mnie rozkładzie dowiadujemy się, co konkretnie przeszkadza, a co pomaga kroczyć drogą najwyższego możliwego potencjału. To nieocenione źródło wiedzy dla Ciebie i dla mnie. 

UMÓW SIĘ NA INICJACJĘ

Pomogę Ci dostroić się do swojego Świętego Projektu Duszy, a dzięki temu Twoje życie będzie pełne radości, spełnienia i obfitości.