Konsultacja-inicjacja to rozmowa wstępna na sterydach!

90-minutowe spotkanie online, dzięki któremu zaczniesz dostrajać się do swojego najwyższego możliwego potencjału i żyć w zgodzie ze swoją Duszą.

zamiast prowadzić rozmowy, które nic nie wnoszą, przejdzmy od razu do działania! Co Ty na to?

W SKŁAD KONSULTACJI INICJACJI WCHODZĄ:

MINI-ODCZYT Z KRONIK AKASZY

Dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz swój Święty Projekt Duszy, czyli tożsamość i pochodzenie swojej Duszy.

ROZKŁAD KART I OPRACOWANIE PLANU DZIAŁANIA

Opracowujemy dalszy plan działania (ze mną lub beze mnie). Mamy szansę jeszcze lepiej go dopasować do Twoich potrzeb, ponieważ wiemy już, kim jesteś na poziomie Duszy i mamy wskazówki z kart. 

SESJA SOUL BODY FUSION

Podczas 25 minutowej sesji Soul Body Fusion połączysz się ze swoją Duszą oraz zharmonizujesz ją ze swoim ciałem.

W ramach KONSULTACJI-INICJACJI:

– odbędziemy 90-minutową sesję online, w skład której wchodzą: Mini-Odczyt z Kronik Akaszy (30 minut wraz z omówieniem), Konsultacja z Kartami (30 minut), Sesja Soul Body Fusion (30 minut);

– po spotkaniu otrzymasz dwa nagrania mp3 z Mini-Odczytem z Kronik Akaszy oraz sesją Soul Body Fusion, z którego będziesz mógł korzystać sam w domu, bez ograniczeń;

– masz możliwość umówienia się na dodatkową, 30-minutową konsultację kontrolną, w ciągu 28 dni od sesji;

TWOJA INWESTYCJA:

555 ZŁ

Podczas mini-odczytu z kronik akaszy dowiesz się o…

TOŻSAMOŚCI SWOJEJ DUSZY

Każda dusza, w momencie otrzymania świadomości, wybiera jeden z siedmiu podstawowych sposobów wyrażania siebie. Ten wybór definiuje nas i dostarcza ogromu informacji na temat tego, kim jesteśmy na poziomie duszy, jak doświadczamy życia oraz co i jak wnosimy do życia innych ludzi.

POCHODZENIU SWOJEJ DUSZY

W momencie uzyskania świadomości, dusza wybiera także miejsce swojej pierwszej inkarnacji we Wszechświecie (Istnieją 22 takie miejsca). Energia tego miejsca wpływa na energię i cechy każdej duszy, co, w znacznym stopniu,określa ją i definiuje.

 

Nazywam się Justyna Falkowska i jestem Współczesną Wiedźmą. 

Wydobywam z ludzi to, co w nich najlepsze. Poprzez pracę z umysłem świadomym, podświadomym i nadświadomym, pomogłam już setkom osób pokonać blokady i ograniczenia, które stały im na drodze do spokoju, radości, spełnienia i obfitości w życiu i biznesie.

Jestem certyfikowanym coachem kryzysowym, hipnoterapeutką, konsultantem Kronik Akaszy, doradcą intuicyjnym,  zaawansowanym praktykiem metody Soul Realignment oraz konsultantem StoryBrand (Storybrand Certified Guide).

 

OPINIE I REKOMENDACJE

Praca z Justyną to czysta przyjemność. Same konkretne i merytoryczne informacje bez ezoterycznego dodatku. Wszystko przekazane w  klarowny sposób z dodatkowym nagraniem z sesji. Przekazane informacje pozwalają niemal od razu ruszyć z miejsca, bo porządkują wiele tematów.  Dostałam pigułkę wiedzy z dokładnym wskazaniem co  robić a czego unikać aby osiągnąć najlepsze efekty. Pozostaje tylko podziękować Justynie i trzymać się wytycznych. Teraz już wszystko w moich rękach –  ale za to wiem już znacznie więcej jak się ze sobą obchodzić. 

Odczyt z Kronik Akaszy oraz sesja Projektu Duszy pomogła mi zrozumieć kim jestem i po co tu jestem. Mocno utwierdziła mnie w moich zamierzeniach. Dała mi dużo wiary w siebie i zrozumienia. Odczyt w 100% zgadza się ze mną oraz z moją rzeczywistością. Odsłuchuje go wielokrotnie i za każdym razem odnajduje w nim coś nowego. Co więcej wszechświat zaczął “pokazywać mi” więcej, albo ja rozumiem więcej. Wszędzie znajduje potwierdzenie tego co usłyszałam na Sesji. Mam też ogromne pragnienie żyć zgodnie z moim Projektem Duszy i czekam na kolejne wskazówki ze wszechświata. Wartość nieoceniona. Gorąco polecam.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje konsultacja inicjacja? Czy wystawiasz faktury?

90-minutowe spotkanie online kosztuje 555 zł brutto. Wystawiam faktury VAT. Jeśli jej potrzebujesz, daj mi znać! 

Czy potrzebuję coś przygotować na spotkanie z Tobą?

Po opłaceniu konsultacji wyślę Ci do wypełnienia formularz oraz link do spotkania wraz z instrukcją obsługi aplikacji Zoom. Na samą konsultację przygotuj wodę do picia.

Czy każda współpraca z Tobą zaczyna się od konsultacji-inicjacji?

Tak! Zdecydowanie! Nie ma innej drogi, ani opcji. Uwierz mi, że to wspaniały początek wspólnych działań. 

Jestem zainteresowany tylko hipnoterapią. Co mam zrobić?

Nie wykonuję pojedynczych sesji hipnoterapuetycznych metodą RTT. Poszukaj w Internecie innych praktyków tej metody.

Czy po konsultacji-inicjacji jest możliwa dalsza współpraca z Tobą?

Tak! Oczywiście! Podczas spotkania ustalimy, jaką drogą warto podążać, ze mną lub beze mnie, abyś mógł osiągnąć swoje życiowe i duchowe cele. 

Jak wygląda współpraca z Tobą po konsultacji-inicjacji?

Po Konsultacji Inicjacji możesz wziąć udział w 4-miesięcznym Kursie ODPamiętywania AVATAR. Twoja miesięczna inwestycja to 2222 zł lub 3333 zł (w zależności od wersji). W skład kursu wchodzą: 8 sesji na żywo (co dwa tygodnie), program rozwojowy (materiały do samodzielnej pracy w domu), konsultacje mailowe podczas trwania kursu. 

Czy muszę z Tobą dalej pracować po konsultacji-inicjacji?

Nie! Konsultacja-inicjacja to zamknięty “kontener”, który sam w sobie generuje przeogromną transformację. Możemy śmiało zakończyć współpracę na tym etapie, ale nie musimy. Wszystko zależy od Ciebie. 

Czym jest Mini-Odczyt z Kronik Akaszy?

Z Mini-odczytu z Kronik Akaszy dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz Swój Święty Projekt Duszy, czyli swoją tożsamość i pochodzenie, a dzieki temu będziesz wiedział dokładnie, jakie działania będą generowały w Twoim życiu spokój, radość i spełnienie. Żyjąc w zgodzie ze swoją Duszą doświadczamy obfitości w każdym obszarze życia. 

Czym jest Soul Body Fusion?

Sesja Soul Body Fusion trwa około 25 minut i polega na zestrojeniu Duszy z ciałem. Proces ten przynosi uzdrowienie na poziomie ciała, umysłu i emocji, rozwija na wszystkich poziomach, działa we wszystkich wymiarach, integruje wyższe wymiary z fizycznością oraz podnosi wibracje. Dzięki SBF doświadczysz głębszego zrozumienia, odzyskasz dostęp do mądrości swojej Duszy, zaczniesz odczuwać więcej miłości do siebie, Twój rozwój osobisty i duchowy znacznie przyspieszy, rozwiniesz swoje duchowe dary i zmysły. 

Czym jest rozkład kart?

Jestem doradcą intuicyjnym. W swojej pracy korzystam z kart Tarota, kart wyroczni oraz kart anielskich. Rozkład kart umożliwia dostrzeżenie tego, czego ani, ja, ani Ty nie widzimy. W stosowanym przeze mnie rozkładzie dowiadujemy się, co konkretnie przeszkadza, a co pomaga kroczyć drogą najwyższego możliwego potencjału. To nieocenione źródło wiedzy dla Ciebie i dla mnie. 

UMÓW SIĘ NA INICJACJĘ

Pomogę Ci dostroić się do swojego Świętego Projektu Duszy, a dzięki temu Twoje życie będzie pełne radości, spełnienia i obfitości.