Zaznacz stronę

HIPNOTERAPIA METODĄ RTT™

rAPID tRANSFORMATIONAL THERAPY

Często jedna sesja wystarczy, aby znaleźć prawdziwą przyczynę Twojego problemu, zmienić Twoje ograniczające przekonania i w konsekwencji odblokować Twój prawdziwy potencjał. 

 

Metoda Rapid Transformational Therapy™ 

Pomogła już ludziom na całym świecie rozwiązywać błyskawicznie ich problemy. Teraz dostępna jest także w Polsce.

Metoda RTT™ została stworzona przez Marisę Peer w ciągu jej 30-letniej pracy z pacientami. Swoje źródła ma w hipnoterapii, psychoterapii kognitywno-behawioralnej oraz neurolingwistycznym programowaniu. Metoda Marisy Peer została uznana jako skuteczna przez: General Hypnotherapy Register, the Complementary and Natural Healthcare Council, the National and International Council of Psychotherapists, the American Board of Hypnotherapy, the International Association of Complementary Therapists, the International Institute of Complementary Therapies i wiele innych. 

W czym mogę Ci pomóc?

Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi po 5. roku życia oraz nastolatkami.

problemy z dzieciństwa

niskie poczucie własnej wartości

 

stany lękowe i fobie

zachowania kompulsywne

brak pewności siebie

 

uzależnienia

 

sabotowanie swoich działań i odkładanie na później

problemy z pamięcią i koncentracją

choroby przewlekłe i inne dolegliwości psychofizyczne

bezsenność

odnalezienie misji życiowej

strach przed mówieniem w języku obcym

strach przed wystąpieniami publicznymi

chroniczny smutek

stres

problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała

PROBLEMY Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa sesja metodą RTT™?

Sesja metodą Rapid Transformational Therapy™ trwa od 90 minut do dwóch godzin. Zawsze zarezerwuj w swoim kalendarzu przynajmniej dwie godziny wolnego czasu.

Gdzie odbywają się sesje RTT™?

Sesje RTT™ odbywają się w moim gabinecie w centrum Białymstoku lub online , przy pomocy aplikacji Zoom. 

Na czym polega skuteczność sesji RTT™?

Skuteczność sesji RTT™ polega na tym, że pracujemy z Twoją podświadomością, a jest to możliwe dlatego, że podczas trwania sesji Twoje fale mózgowe będą funkcjonowały z inną, niższą częstotliwością. Osiągniesz ten stan podczas pierwszego jej etapu, czyli podczas indukcji. Twoje fale mózgowe będą funkcjonowały w częstotliwości ALFA. To zupełnie naturalny i bezpieczny stan Twojej świadomości. Osiągasz go codziennie przynajmniej dwa razy w ciągu doby, zaraz po przebudzeniu i tuż przed zaśnięciem.

Jak wygląda sesja RTT™?

Sesja RTT™ składa się z trzech części. Pierwsza część to indukcja. Polega ona na wprowadzeniu Cię w stan głębokiej relaksacji, w którym będziemy mogli pracować z Twoim umysłem podświadomym. Druga część to regresja. Na tym etapie wrócisz do trzech lub czterech momentów, wydarzeń, sytuacji, które były bezpośrednią przyczyną Twojego problemu i zinterpretujesz je na nowo. Trzecia i ostatnia część to terapia. Polega ona na utrwaleniu nowego sposobu myślenia i postrzegania rzeczywistości oraz pozytywnych zmian, które zaszły w Tobie podczas sesji. Ten etap będzie dla Ciebie nagrany i wysłany na maila, w formacie mp3, w ciągu 24h od naszego spotkania. Nagrania musisz słuchać codziennie, przez kolejne 21 dni.

Jak będę się czuł podczas sesji RTT™?

Każdy czuje się inaczej podczas sesji RTT™. Jedni czują się podekscytowani, a inni senni. Jednak zdecydowana większość doświadcza stanu głębokiej relaksacji i wyciszenia. Ważne jest to, żebyś miał świadomość, że to, co i jak odczuwasz podczas trwania sesji nie ma wpływu na jej efekty.

Czy doświadczę czegoś, co będzie całkowicie poza moją kontrolą?

Nie, absolutnie nie. Będziesz miał kontrolę nad wszystkim podczas całej sesji RTT™. Będziesz mógł mówić, poruszać się, napić się czegoś, wstać, czy wyjść do toalety.

Co się stanie, jeśli nie osiągnę stanu głębokiej relaksacji podczas sesji RTT™?

Niczym się nie przejmuj. Niech to nie zajmuje Twojej uwagi. Podczas sesji nic nie może pójść źle, ani Ty nie możesz zrobić nic źle. Lepiej myśl o tym, że to naprawdę działa i jest dla Ciebie dobre.

Wydaje mi się, że znam przyczynę swoich problemów. Czy odbycie sesji RTT™ jest wtedy uzasadnione i konieczne? Czy może w taki przypadku wystarczy zwykły coaching?

Często zdarza się tak, że to co wydaje się nam przyczyną naszych problemów, wcale nią nie jest. Podczas sesji RTT™ możemy poznać i rozpoznać tą prawdziwą przyczynę. Dzięki temu zmienić jej interpretację oraz przekonania na jej temat, a w konsekwencji skutecznie rozwiązań Twój problem na zawsze.

Co się stanie, gdy podczas drugiego etapu sesji, wrócę do scen, które były dla mnie bolesne?

Najważniejsze jest to, żebyś miał świadomość, że jeśli podczas regresji wrócisz do scen, w których doszło, na przykład, do nadużyć psychicznych i/lub seksualnych nie będziesz ich przeżywać na nowo. Nie ma takiej możliwości. Będziesz mógł jedynie przyjrzeć się im z bliska. Będziesz miał wrażenie, jakbyś oglądał daną scenę na ekranie telewizora. Podczas sesji będę cały czas z Tobą i dołożę wszelkich starań, abyś czuł się bezpiecznie.

Kiedy zobaczę, odczuję lub doświadczę rezultatów z sesji RTT™?

Każda osoba jest inna, jednak wyróżniamy trzy typy zmian, które mogą nastąpić po sesji RTT™.

– Zmiana natychmiastowa

Już podczas sesji lub zaraz po jej zakończeniu zobaczysz, że zmienił się Twój sposób myślenia i zachowania.

– Zmiana stopniowa

Każdego dnia będziesz w stanie dostrzec nowe drobne zmiany, które zachodzą w Twoim sposobie myślenia i zachowania.

– Zmiana odroczona

Podczas sesji RTT™, bezpośrednio po niej i kilka tygodni po niej, nie będziesz w stanie dostrzec żadnej zmiany, aż pewnego dnia zdasz sobie sprawę, że zupełnie inaczej patrzysz na to, co dzieje się w Twoim życiu.

Wiem, że najczęściej wystarczy jedna sesja RTT™, aby komuś pomóc. Czy jest jednak możliwość, aby odbyć ją jeszcze raz lub kilka razy?

Praca metodą RTT™ daje niesamowite rezultaty i wprowadza ogromne, głębokie zmiany w życie osób, które się jej poddały. Niektórzy klienci, aby rozwiązać swój problem, potrzebują jednak więcej niż jednej sesji, ale nigdy więcej niż trzech.

co zrobić, aby uwolnić się od starcyh, nieadekwatnych sposób myślenia, zachowania i odczuwania?

Twoja ścieżka do wolności i pełnego potencjału

umawiasz się (LUB SWOJE DZIECKO) na pierwszą konsultację

Pierwsza konsultacja trwa około 60 minut, odbywa się przez Internet lub w poradni w Białymstoku i kosztuje 200 zł.

SPOTYKAMy SIĘ ONLINE LUB W MOIM GABINECIE W BIAŁYMSTOKU

Opowiesz mi o tym, co Cię trapi. Wysłucham Cię i opracujemy plan działania. 

k

REALIZUJEMY USTALONY PLAN NAPRAWCZY

Po pierwszej konsultacji już wiem, jak mogę Ci pomóc. Zaczynamy razem pracować.