zanim porozmawiamy i zaproponuję Ci konkretną usługę, która rozwiąże Twój problem

wypełnij proszę FORMULARZ WSTĘPNY

Cześć! Przed rozpoczęciem współpracy, mam do Ciebie kilka pytań

 

I CHCĘ PRZEKAZAĆ CI KILKA INFORMACJI

1. PRZEPROWADZIŁAM JUŻ SETKI KONSULTACJI WSTĘPNYCH I POTRAFIĘ BŁYSKAWICZNIE STWIERDZIĆ, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY ROZWIĄZAĆ SWÓJ PROBLEM.

Nie chodzi przecież o to, abyś kupił coś, co nie przyniesie zamierzonych rezultatów lub wprowadzi jeszcze większy zamęt. Chodzi o to, abyś odzyskał radość życia i spokój oraz poczuł prawdziwe spełnienie. Podpowiem Ci z laserową precyzją, co konkretnie warto teraz zrobić (ze mną albo z kimś innym), aby osiągnąć to, czego pragniesz.

2. NIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM NA KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ.

W programach 1:1 pracuję tylko z osobami, które chcą dojść na sam szczyt swoich możliwości i swojego potencjału.  Każdy jest w stanie to osiągnąć, ale niewielu osobom się to udaje, ponieważ nie każdy jest gotowy, aby skonfrontować się ze swoim cieniem i podjąć działanie. Ten formularz i rozmowa są po to, aby sprawdzić, do którego obozu należysz.

3. NIE SPRZEDAJĘ POJEDYNCZYCH SESJI I KONSULTACJI. 

Po każdej sesji lub odczycie jest przynajmniej jedna konsultacja kontrolna. Programy i kursy 1:1 zawsze spersonalizowane i indywidualnie dopasowane.

4. PRACUJĘ TYLKO ZDALNIE. 

Wszystkie sesje i konsultacje odbywają się online przy pomocy aplikacji Zoom.

5. PRACA ZE MNĄ JEST OKROPNIE PRZYJEMNA – DOSŁOWNIE. TO NAVY SEALS ROZWOJU OSOBISTEGO.

Konfrontuję Cię z Twoimi najgorszymi cieniami, traumami, ograniczeniami, blokadami, skrywanymi emocjami i najprawdziwszą Prawdą. Możesz mieć gorączkę, wysypkę na całym ciele, problemy ze snem i ze wstaniem z łóżka przez 24h. Robię to po to, abyś zapomniał kim się stałeś, a przypominał sobie o tym, kim naprawdę jesteś. Po serii tortur doświadczysz ukojenia, euforii, ekstazy i pełni.

6. DOŚWIADCZYSZ CUDÓW (jeśli zrobisz to, co Ci powiem)

Rzeczy, które wydawały Ci się niedostępne, pojawią się tuż przed Tobą. Podczas naszej współpracy: poczujesz prawdziwe spełnienie; odzyskasz absolutny wewnętrzny spokój; “poczujesz się jak w domu”; zarobisz więcej w miesiąc, niż przez całe życie; zrobisz więcej, niż przez połowę życia; poczujesz połączenie ze Źródłem; nawiążesz kontakt ze swoją Duszą; doświadczysz nieba na ziemi;

7. W ZALEŻNOŚCI OD TEGO, JAK ODPOWIESZ NA PONIŻSZE PYTANIA, ZAPROSZĘ CIĘ LUB NIE, NA KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ.

Potrzebuję Twoich odpowiedzi, aby zobaczyć, czy do siebie pasujemy i stworzyć dla Ciebie idealny kurs, program, pakiet, który pozwoli Ci dojść tam, gdzie chcesz dojść.

Do zobaczenia po drugiej stronie!

Justyna Falkowska

Odpowiem na Twoje zgłoszenie w ciągu 3 dni.

ZGODA NA POWIERZENIE DANYCH OSOBOWYCH